Auskarai - Ir tai grožis?

2011.06.14 barboriukas112
  • 66
41
Auskarai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4546    
Skyle galvoje
Mama susieme uz galvos ir islemeno "vajeeeeezau, isprotejai". Tevas, prisimines savo geruosius jaunystes laikus, lakoniskai nusisypsojo ir nieko nesake. Sesuo nepatikejo, o paskuj suktelejo "nu pzdc". Tiotushka sugebejo pasakyti "ne, nu tu pavarai". Draugelis siandien per pietus - "nu tu durna blt"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4747    
nu o jeigu cia ne kiaura o tiesiog permatoma ir giruva visi argumentai del nepraktiskumo, o grozis tai subjektyvus dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5056    
valgyt nelabai patogu speju...;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
Užtat su metalo ieškikliu tave aptiks, jei užgrius tave lavina ar būsi palaidotas po žeme gyvas :). Praktiška.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
Užtat su metalo ieškikliu tave aptiks, jei užgrius tave lavina ar būsi palaidotas po žeme gyvas :). Praktiška.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5266    
Kas negali nusipirkti smegenų - gali nusipirkti auskarų.
quisnox 5427    
#30 tai kad tas žmogus ne marozas, akinius užsidėk : )
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5447    
Man visai negrazu;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
as noriu dukrytes nuo vienos mergytes ;) :** #32
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
tai nesuzaloto intelekto zmogus. tai zmogus kuriam tai patinka o jai jum tai labai slykstu tai geriau neyzeidineti arba isvis nekomentuoti. #27
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
CRONUS 5485    
Įdomu kaip dantys atrodo dviračiu gerai nuo kalno prasilėkus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
kiek metu zmogui, kuris tai idejo? 12? zodziu sandara nors griuk neatsikelk. tiesiog "atrodo" teisingai
Nuotraukos nėra
pinkunicorn123 5490    
blemba, zmones, idedat nuotrauka su lip plate, kas ir bme comunity skaitoma gana ekstrymas, ir dar nemaza, ir priskiriate prie paprastu auskaru. pykina nuo zmoniu, kurianciu tokias demotyvacijas. ir be to, man, for the record, grazu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Dar vienas sužaloto intelekto žmogus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
norint is butelio atsigerti nereikia išsižioti :D
barboriukas112 5491    
viskas su tais dantimis ten yra normaliai... O ten tikrai skylė, neapgaulė. Pažiūrėkit aplink stikliuką raudona odelė...
Nuotraukos nėra
RaPoKaS 5492    
o i sikna nenori isivert?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
#14 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
ten kazkas priklijuota. apgavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Cia gi toks beviltiskas fakas. Jus paziurekit kur dantys :D , jei tipo butu tikra foto tai tada jos dantys apie 7cm butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Idomu ar jai sriuba nebega per ta skyle?? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Žmonija išprotėjo... :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
sekmes jai valgant...
anonimas 5492    
lievai tos skyles atrodo mano manymu :)
rossoneri 5492    
#15 ne fake. taigi paziurek, tunelis maziausiai 2cm plocio, taigi kiek iskelia lupas i virsu, del to ir atrodo zemiau dantys. viskas ce normaliai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Fake sita foto, kazkaip dantys per zemai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
jis daznai ciulpia turbut jam lupos skilineja ar kas, tai jis pasidare, kad nereiktu ziotis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
#12 Iš Kauno :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Labas Viliau is kur tu?
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5492    
#9 Pats kalbėjai apie skyles ausyje, tai ir praminė taip tave :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
nesuprantu, ar cia skyle ar dar koks stiklas ikistas i lupa ?
rossoneri 5492    
#8 skyletasis... ka tu ce svaigsti, sunau.
whatnaa 5492    
#6 atsibodai jau, skylėtasis
Geras_Iksas 5492    
tipo virsutiniai dantys taip toli nuo nosies kai lupos taip arti? :D
rossoneri 5492    
Jai grazu, ji ir plecia skylutes. Kitu tai neturetu liesti, taigi GTFO
Nuotraukos nėra
IgN 5492    
Matosi, kad fotoshop. To žiedo vidui nesimato. Apačioj tas žiedas aplomai išsiskiria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
Amm... klausimas, kaip valgyt?:D
Punceka 5492    
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/naujas-auskaru-verimo-budas-1404164.html
Čia turbūt iš medžioklinio, tik paskui dantis įsistatė atgal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
per skylute pataineje lupoje gerti xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5492    
kaip vandeni gert?

Grįžti į viršų