Auskarai - Ir tai grožis?

2011.06.14 barboriukas112
  • 66
41
Auskarai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4544    
Skyle galvoje
Mama susieme uz galvos ir islemeno "vajeeeeezau, isprotejai". Tevas, prisimines savo geruosius jaunystes laikus, lakoniskai nusisypsojo ir nieko nesake. Sesuo nepatikejo, o paskuj suktelejo "nu pzdc". Tiotushka sugebejo pasakyti "ne, nu tu pavarai". Draugelis siandien per pietus - "nu tu durna blt"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4745    
nu o jeigu cia ne kiaura o tiesiog permatoma ir giruva visi argumentai del nepraktiskumo, o grozis tai subjektyvus dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5054    
valgyt nelabai patogu speju...;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
Užtat su metalo ieškikliu tave aptiks, jei užgrius tave lavina ar būsi palaidotas po žeme gyvas :). Praktiška.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
Užtat su metalo ieškikliu tave aptiks, jei užgrius tave lavina ar būsi palaidotas po žeme gyvas :). Praktiška.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5264    
Kas negali nusipirkti smegenų - gali nusipirkti auskarų.
quisnox 5425    
#30 tai kad tas žmogus ne marozas, akinius užsidėk : )
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5445    
Man visai negrazu;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
as noriu dukrytes nuo vienos mergytes ;) :** #32
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
tai nesuzaloto intelekto zmogus. tai zmogus kuriam tai patinka o jai jum tai labai slykstu tai geriau neyzeidineti arba isvis nekomentuoti. #27
Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
CRONUS 5483    
Įdomu kaip dantys atrodo dviračiu gerai nuo kalno prasilėkus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
kiek metu zmogui, kuris tai idejo? 12? zodziu sandara nors griuk neatsikelk. tiesiog "atrodo" teisingai
Nuotraukos nėra
pinkunicorn123 5487    
blemba, zmones, idedat nuotrauka su lip plate, kas ir bme comunity skaitoma gana ekstrymas, ir dar nemaza, ir priskiriate prie paprastu auskaru. pykina nuo zmoniu, kurianciu tokias demotyvacijas. ir be to, man, for the record, grazu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Dar vienas sužaloto intelekto žmogus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
norint is butelio atsigerti nereikia išsižioti :D
barboriukas112 5489    
viskas su tais dantimis ten yra normaliai... O ten tikrai skylė, neapgaulė. Pažiūrėkit aplink stikliuką raudona odelė...
Nuotraukos nėra
RaPoKaS 5489    
o i sikna nenori isivert?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
#14 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
ten kazkas priklijuota. apgavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Cia gi toks beviltiskas fakas. Jus paziurekit kur dantys :D , jei tipo butu tikra foto tai tada jos dantys apie 7cm butu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Idomu ar jai sriuba nebega per ta skyle?? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Žmonija išprotėjo... :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
sekmes jai valgant...
anonimas 5490    
lievai tos skyles atrodo mano manymu :)
rossoneri 5490    
#15 ne fake. taigi paziurek, tunelis maziausiai 2cm plocio, taigi kiek iskelia lupas i virsu, del to ir atrodo zemiau dantys. viskas ce normaliai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Fake sita foto, kazkaip dantys per zemai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
jis daznai ciulpia turbut jam lupos skilineja ar kas, tai jis pasidare, kad nereiktu ziotis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
#12 Iš Kauno :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Labas Viliau is kur tu?
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5490    
#9 Pats kalbėjai apie skyles ausyje, tai ir praminė taip tave :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
nesuprantu, ar cia skyle ar dar koks stiklas ikistas i lupa ?
rossoneri 5490    
#8 skyletasis... ka tu ce svaigsti, sunau.
whatnaa 5490    
#6 atsibodai jau, skylėtasis
Geras_Iksas 5490    
tipo virsutiniai dantys taip toli nuo nosies kai lupos taip arti? :D
rossoneri 5490    
Jai grazu, ji ir plecia skylutes. Kitu tai neturetu liesti, taigi GTFO
Nuotraukos nėra
IgN 5490    
Matosi, kad fotoshop. To žiedo vidui nesimato. Apačioj tas žiedas aplomai išsiskiria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Amm... klausimas, kaip valgyt?:D
Punceka 5490    
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/naujas-auskaru-verimo-budas-1404164.html
Čia turbūt iš medžioklinio, tik paskui dantis įsistatė atgal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
per skylute pataineje lupoje gerti xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
kaip vandeni gert?

Grįžti į viršų