Aš stengiuos stovėt. Vakar kaip tik vėlai važiavau, apvemta sėdynė, abejoju, kad ten ją normaliai nuvalė.
Autobusas - geriau nežinoti kas tavo vietoje sėdėjo ankščiau...
GriYfke
5957
Anonimas
5968
vazinekit su savo-nereikes bijot
Anonimas
5986
teisybe, o kai atsisedi ir pagalvoji kas cia galejo sedeti tai norisi kuo griaiciau atsistoti ir isvis nesinaudot tuo viesuoju transportu
giedriuxxx
6002
as ir stengiuos stovet :D
Airfrix
6002
Nezinai - nesijaudini
Anonimas
6004
dazniau stengsiuos stovet :D
Anonimas
6005
tiesa ;D
|

