#3 apie fizika kalbama cia, ne apie issilavinusius zmones... kas is to kad baigei ten dizainus ir fotografijas visokias, nepaklausu ir viskas, o fizika, matieka IT, tai belekaip reik ir rasti darbo tikrai nebus sunku...
Baigiau fiziką - Ir dirbu fiziškai!
Anonimas
5215
Anonimas
5479
Ei, kvaisa. Kubilius irgi Fizikas.
Vilius_4_eminem
5513
#2 Tik nesakyk taip. Pilna dabar bedarbių išsilavinusių žmogų darbo iš vis neturi.
Anonimas
5513
Idiot. baik fizika normaliai ir vargo niekada nematysi. Matyt buvai adaptuotas ir nesupratai jos
anonimas
5513
svarbu, kad dirbi
|

