1,nepadejo, nes nes neatrodau kaip tanko pervaziuota.
Baikite kaltinti gyvenimą - Bent padarykite kas jūsų valioje
Anonimas
5364
Anonimas
5365
na is dalies tiesos yra : jai mergina nera grazi taciau prisiziurejus ,susitvarkius ji vistiek atrodys padoriai o jai dar turi ir gera kuna ai isvis saunu;vaikinas gali pasportuot ir taip turet grazu kuna gerai rengtis nesioti 2 dienu barzdele - ---- ir svarbiausia gerai jaustis kuo esi ,nes charizma ir humoro jausmas neretai ir nepataruklu asmeni padoru patraukliu na aisku jai ten yra dideliu defektu tai cia kitas jau fiziologinis reikalas kuri tasiyt reikia gydytoju pagalbos but still----daug kas priklauso nuo musu ir nerekt cia verkslent
Anonimas
5365
:o ir visa tai trunka siaubingai daug laiko. Nea.. As geriau pataupysiu savo gyvenima :D
Mr.Troll
5365
#2 O ar tau visa tai padejo?
Anonimas
5365
1, pakeis. jei stora, numeti svorio, susitvarkai, issipesioji nrm antakius, pasidarai grazia sukuosena, grifka ant sono ar dar b eleka, rengies graziai, pasikvepini, nusiprausi, pasidazai normaliai ir graziai atrodysi.
Mr.Troll
5365
Jeigu gimete atrodydami, lyg tanko pervaziuoti, tai dazu kibiras jum nepades.
|

