#1 tie 'genijai' neskiriantys žalios ir raudonas vadinami daltonikais, idiote.
Baimės faktorius
Anonimas
5325
Anonimas
5340
Vakar teko isbandyt ta faktoriu , is to jaudulio ant estakados 4kart gesau nu nx :D
Anonimas
5341
wtf?
Anonimas
5341
Ohoho kiek nervu isgadino ..
Anonimas
5341
Ko cia bijot? 1 kart islaikyta su visisku chill. Jei tikrai gerai pasiruosiai tai jokios baimes nebus.
Anonimas
5341
tu bote ka cia svaigsti
gitaristas
5341
pirma išmokit vairuot, tada tik seskit už vairo, nes vėliau kai prisėda tokių genijų, kurie neskiria raudonos nuo žalios, pridaro avarijų ir nukenčia niekuo dėti žmonės
|

