Batonas - kartais jis perkamas balandžiams lesinti

2011.01.15 tiurbokvadro
  • 309
28
Batonas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
#26 gerai svaigsti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
Reikes nusipirkt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
šitie saldainiai panašus i spalvotus šūdus
Nuotraukos nėra
superinis231 5484    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#16 Užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Nelabai demotyvuoja bet cia idomiai istikro sugalvota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
ble kaip demuotivuoja!!! super demotivacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
Jokai cia pieva ,demotyvuoja nekurti kvailu demotyvaciju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Nenormaliai. :D
ppeliukas 5635    
JEI RIMTAI TAI TA SALDAINI SAVIZUDIS KAPOT TIK GALI ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
pieva :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
;D eina nx
ppeliukas 5636    
TAI MACIAU KITI IR SU BATONAIS FOTKINASI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
KOTUKAZZZZZZZZZZ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
pew
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
gera siaip, kas nesuprantat tai patylekit : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
ta su saldainiais buvo ziauriai leva demo, bet cia tai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
Nesamoningas demotyvacijas patvirtina, o normaliu tai chui...
Nuotraukos nėra
chillin.1 5636    
#7 teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Pwnd! Mldc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Shudovacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Umm, o jūs nemanot, kad nusifotkina ir poto tą saldainį suvalgo? ;oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
WIN
povilasq 5637    
nacio kokia nesamone... senai tokios geros nebuvo ;)
Jaded 5637    
Geriau batonas ne visai pagal paskirtį, negu saldainis visiškai ne pagal paskirtį.
Nuotraukos nėra
aferisteee 5637    
:D
KatKol 5637    
xD
Grįžti į viršų