#26 gerai svaigsti...
Batonas - kartais jis perkamas balandžiams lesinti
Anonimas
5158
Anonimas
5225
Reikes nusipirkt.
Anonimas
5340
šitie saldainiai panašus i spalvotus šūdus
superinis231
5484
Anonimas
5597
#16 Užskaitau :D
Anonimas
5621
Nelabai demotyvuoja bet cia idomiai istikro sugalvota
Anonimas
5629
ble kaip demuotivuoja!!! super demotivacija :D
Anonimas
5630
Jokai cia pieva ,demotyvuoja nekurti kvailu demotyvaciju.
Anonimas
5634
Nenormaliai. :D
ppeliukas
5635
JEI RIMTAI TAI TA SALDAINI SAVIZUDIS KAPOT TIK GALI ;D
Anonimas
5636
pieva :(
Anonimas
5636
;D eina nx
ppeliukas
5636
TAI MACIAU KITI IR SU BATONAIS FOTKINASI
Anonimas
5636
KOTUKAZZZZZZZZZZ
Anonimas
5636
pew
Anonimas
5636
gera siaip, kas nesuprantat tai patylekit : D
Anonimas
5636
ta su saldainiais buvo ziauriai leva demo, bet cia tai geras
Anonimas
5636
Nesamoningas demotyvacijas patvirtina, o normaliu tai chui...
chillin.1
5636
#7 teisingai.
Anonimas
5637
geras xD
Anonimas
5637
Pwnd! Mldc :D
Anonimas
5637
Shudovacija
Anonimas
5637
Umm, o jūs nemanot, kad nusifotkina ir poto tą saldainį suvalgo? ;oo
Anonimas
5637
WIN
povilasq
5637
nacio kokia nesamone... senai tokios geros nebuvo ;)
Jaded
5637
Geriau batonas ne visai pagal paskirtį, negu saldainis visiškai ne pagal paskirtį.
aferisteee
5637
:D
KatKol
5637
xD
|

