#26 gerai svaigsti...
Batonas - kartais jis perkamas balandžiams lesinti
Anonimas
5159
Anonimas
5225
Reikes nusipirkt.
Anonimas
5340
šitie saldainiai panašus i spalvotus šūdus
superinis231
5484
Anonimas
5598
#16 Užskaitau :D
Anonimas
5622
Nelabai demotyvuoja bet cia idomiai istikro sugalvota
Anonimas
5630
ble kaip demuotivuoja!!! super demotivacija :D
Anonimas
5631
Jokai cia pieva ,demotyvuoja nekurti kvailu demotyvaciju.
Anonimas
5635
Nenormaliai. :D
ppeliukas
5636
JEI RIMTAI TAI TA SALDAINI SAVIZUDIS KAPOT TIK GALI ;D
Anonimas
5636
pieva :(
Anonimas
5636
;D eina nx
ppeliukas
5637
TAI MACIAU KITI IR SU BATONAIS FOTKINASI
Anonimas
5637
KOTUKAZZZZZZZZZZ
Anonimas
5637
pew
Anonimas
5637
gera siaip, kas nesuprantat tai patylekit : D
Anonimas
5637
ta su saldainiais buvo ziauriai leva demo, bet cia tai geras
Anonimas
5637
Nesamoningas demotyvacijas patvirtina, o normaliu tai chui...
chillin.1
5637
#7 teisingai.
Anonimas
5637
geras xD
Anonimas
5638
Pwnd! Mldc :D
Anonimas
5638
Shudovacija
Anonimas
5638
Umm, o jūs nemanot, kad nusifotkina ir poto tą saldainį suvalgo? ;oo
Anonimas
5638
WIN
povilasq
5638
nacio kokia nesamone... senai tokios geros nebuvo ;)
Jaded
5638
Geriau batonas ne visai pagal paskirtį, negu saldainis visiškai ne pagal paskirtį.
aferisteee
5638
:D
KatKol
5638
xD
|

