#26 gerai svaigsti...
Batonas - kartais jis perkamas balandžiams lesinti
Anonimas
5160
Anonimas
5226
Reikes nusipirkt.
Anonimas
5341
šitie saldainiai panašus i spalvotus šūdus
superinis231
5485
Anonimas
5599
#16 Užskaitau :D
Anonimas
5622
Nelabai demotyvuoja bet cia idomiai istikro sugalvota
Anonimas
5631
ble kaip demuotivuoja!!! super demotivacija :D
Anonimas
5631
Jokai cia pieva ,demotyvuoja nekurti kvailu demotyvaciju.
Anonimas
5636
Nenormaliai. :D
ppeliukas
5637
JEI RIMTAI TAI TA SALDAINI SAVIZUDIS KAPOT TIK GALI ;D
Anonimas
5637
pieva :(
Anonimas
5637
;D eina nx
ppeliukas
5637
TAI MACIAU KITI IR SU BATONAIS FOTKINASI
Anonimas
5637
KOTUKAZZZZZZZZZZ
Anonimas
5638
pew
Anonimas
5638
gera siaip, kas nesuprantat tai patylekit : D
Anonimas
5638
ta su saldainiais buvo ziauriai leva demo, bet cia tai geras
Anonimas
5638
Nesamoningas demotyvacijas patvirtina, o normaliu tai chui...
chillin.1
5638
#7 teisingai.
Anonimas
5638
geras xD
Anonimas
5638
Pwnd! Mldc :D
Anonimas
5638
Shudovacija
Anonimas
5638
Umm, o jūs nemanot, kad nusifotkina ir poto tą saldainį suvalgo? ;oo
Anonimas
5638
WIN
povilasq
5638
nacio kokia nesamone... senai tokios geros nebuvo ;)
Jaded
5638
Geriau batonas ne visai pagal paskirtį, negu saldainis visiškai ne pagal paskirtį.
aferisteee
5639
:D
KatKol
5639
xD
|

