Bet pažvelgus iš teigiamos pusės.. - Mes lietuviai valgom vien nuodus, o vis tiek visi gyvi!

2011.04.29 graffitis
  • 189
13
Bet pažvelgus iš teigiamos pusės..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
O Sone Ir E.Pasta Numetes, Jei Papyzdavot Uzsimanytumem :D
Teenagor 5533    
kol kas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Lietuvis lenkui : "Eik tu mirtingasai... ;)"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
bet tai, kad tie patys ''nuodai'' labai jau skanus visiems ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#7 nelyskit is kaimu, patys auginates gyvulius,darzoves,vaisius ir zinot ka valgot, su e ar be :D
MindziuX 5533    
#6 O koks skirtumas, gi seniai žinoma, jog lietuviai viena netolerantiškiausių, savanaudžių ir kitų blogų ydų daugiausiai turinti tauta.
Totoro 5533    
Nu kas per mada save taip sureiksmint, puse pasaulio ta pati valgo tais paciais "nuodais" maitinasi. Islyskit is tu savo kaimu viena karta paskui pezekit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#3 Bet tai kaip reikia saves negerbti, kad internete šūdu vadintis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#4 Sekmes tikint, kad be E produktai 2 kartus brangesni. Su visais E ir smeli gali valgyt, ir tai atrodys kad jis skanus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
taip teisingai , pirkit produktus ekologiskus , be E uz dviguba kaina , nors ten tu E tik ant lipduko ner
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Oj, oj lietuviai nemirtingi... Šūdas tie lietuviai, greit badu numirs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
neaisku ar ilgai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Nu rimtai :)
Grįžti į viršų