Bevertis? - Tai reiškias ,kad gailestis bevertis

2010.07.30 Mjking
  • 53
26
Bevertis?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
man tai labiau i draugyste panasu negu i gailesti :))))
Nuotraukos nėra
Fallen_Angel 5750    
katinas be inkstinktu :D kuo seria ta katina? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
pzdc, zjbs ryžas katinas, mldc! ;D kiekvieno gyvenime turi būti bent po vieną žiurkę, draugų tarpe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
jus cia nemanykit kad paskutiniam paveiksliuke kate graziai ta pele apkabinus.
ji is tiesu tiesiog pradejo valgyt nuo apacios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
kaip mieeeeeela ;D
Kira 5803    
Aaw mano kashakas igi taip dare su pele :). Tik ta pele kazkode jam vis uz nosies griebt norejo, o kashakas bijojo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#19 kuo jis kietas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#14 tu kietas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#14 Freak!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#14 WTF NACHUI :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#14 idomu ko tu tik neispistum jei kates pisi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
čia karočia tik iliustracija... O suprast tai tiesiogiai reik......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Ispisciau ta kate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
manau kad kai kurie per rimtai ziuri i sia demotyvacija, "kate nejaucia gailescio", "nera instinktu" ir t.t. Pazvelkit kitu kampu, o jei jau norit gilios prasmes ismastykit patys, pvz jei zmones butu gailestingi tai nelaikytu gyvunu beverciais uz tai kad jie kazko nesudraske
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Kaip mielaaa. :* Paimčiau kačiuką tą. ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#10 ;D
Dariukas 5809    
2 Picture - Get me the f*ck out of here! D':
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
mano kate irgi taip elgtus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
jis čia tarp langų uždarytas??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
turbut autorius nelabai suvokia kam kate reikalinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
nesigaili*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#4 butent. Tai kate ji nesigaile, galbut tik nesupranta ka galima padaryti su pele, instinktai nesuveikia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Gyvūnai nejaučia gailesčio. Jeigu katinas neužmuša pelės, tai dar nereiškia, kad jis jos gailisi.
Nuotraukos nėra
Tryer 5809    
Toks tas musu pasaulis... Nereikia jo idealizuoti... Jame nelaimi geris, blogi zmones negauna atpildo, o tokios emocijos kaip gailestis gali sugadinti tau gyvenima...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
taip yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
jetaus kaip grazu ;*
ir zodziai- visiska tiesa
Grįžti į viršų