Bilas Geitsas - Kuo tu naudojiesi dabar, jis naudojosi prieš 8 metus.

2009.11.09 LPfanas
  • 175
14
bilas,geitsas,kompiuteriai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Jis nieko nesukure jis tuos windowsus apvoge nuo savo draugo o jo draugas dabar sukure appel...
quisnox 5794    
Kuo? Doleriais? : ))) Aš nesinaudoju doleriais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
sitas nelab idomus paveikslelis :)
nemanau kad jis kazkuom geriau naudojasi nei win7 :))
8winai dar tik kuriami :))
o patys jo pirmieji winai kruiuso jis sukure berods per pristatyma ismete BlueDeadScreena :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
#6 jis kompiuterio nesukūrė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Tualetiniu popierium?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#6 Pizdiec prajuokinai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#6 nu cia gi dar vienas genijus. nu gal ne pries astuonerius, cia truputi daugoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Kazin kaip jis ta kompiuteri sukure?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
Dieve, Dieve, negi negėda taip keiktis?? Iš vis juokingai atrodot... Čia reikia ne kitų komentarus komentuot, o pagrindinį dalyką - demotyvaciją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6050    
suprask bajerius balvone tu nx...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6050    
balvone linux ne jis sukure grybe tu nx......
Nuotraukos nėra
Anonimas 6055    
Linuxais? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6071    
:D
Grįžti į viršų