nebent jeigu sapnavai uosve
Bjaurus tas jausmas, - kai supranti, kad tai buvo tik sapnas..
Tomcwe
5520
bagyra666
5688
aga
Anonimas
5701
kartais visai geras jausmas, juk sapnai ne visada būna gražūs..
Anonimas
5703
Šiandien taip buvo.;D
Brigita
5703
Kartais bjaurus jausmas, kartais nelabai. :D
Anonimas
5704
Geras tas jausmas, kai supranti jog tai buvo sapnas.:D Man taip būna.
Anonimas
5704
Nuotrauka primena chatroulette :D
Anonimas
5705
#11 jooo..
Anonimas
5706
meslynas
Anonimas
5706
nu jo #
Anonimas
5706
o kartais tai buna labai geras jausmas :D
Anonimas
5706
11# ble negaliu :D
Anonimas
5707
jo ;? :D
Atomaz
5707
vava :S
Anonimas
5707
#11 ;D
Anonimas
5707
ble kiek dar kursit tokias nesamones. Jau greit bus: Mmm kaip gera buna kai nusimyzi
Akira
5707
tai buvo sapnas... FML
Anonimas
5707
o joooo....
Anonimas
5707
koks grazus vaikinas nuotraukoje. gal zinote kas jis
Anonimas
5707
Bjaurus jausmas būtų pabudus rast tokį šalia :D
Anonimas
5707
jo daznai tajp buna;(( bet kaip sakant sapnuoji ta ko labiausei noretum :D bent man tajp buna :)
Anonimas
5707
Si ryta taip buvo :< nemalonu
Rocknroll
5707
va va
Atomaz
5707
vava :S
Anonimas
5707
Geras jausmas būna, jei sapnavai košmarą, prabundi ir galvoji "gerai, kad tai buvo ti sapnas" ;p
Anonimas
5709
Priklausomai nuo to ar kosmara ar grazu sapna sapnuoji :))
|

