jei ką, tai haskis.Tikrai pakelia nuotaiką.
Blet, čiaudysiu!
Anonimas
5286
Anonimas
5291
#5 duxe ten ne haskis
Anonimas
5291
Tas haskis iš kairės labai gražus :)
Lamkenustras
5291
Pamečiau
Anonimas
5291
va ce tai chare! :D
Rendolfas
5291
Rašosi, ką padarysi :| O kur tavo (C) Lamenustras Demotyvacijos ? :))))
Lamkenustras
5291
Atsiprašau už sutrukdymą, bet rašosi Čiaudėsiu :)
|

