#1 Tai eik alaus atsigerk ;D
Bloga nuotaika? - Truputis alaus ir viskas bus okey
Anonimas
5478
Anonimas
5483
sultys skaniau
LogInGuy
5484
išgėriau aš to alaus prieš kelias min bet ne tam kad nuotaikai pakelt, o tam, kad atsigaivinčiau po sunkaus daro..
Synecdoche
5484
Smagus vaizdelis. Demotyvatorius nulinis. Viskas, daugiau nebekomentuosiu. Akivaizdžiai šiandien prasta diena demotyvacijoje.
|

