Blogas rytas - demotyvuoja visai dienai

2010.01.11 pawelek
  • 156
22
statoil,rytas,kava



Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
as taip ir pagalvojau :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#5 Beto kai masina uzsala nevisada durys atsidaro :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
čia tai geras. padare paslauga kitam. xD
Karole 5834    
Prajuokino ;D
supermene 5841    
#5 manau, kad žmogus kuris visiškai neišsimeigojęs ir išsiblaškęs nesumastys, kad pirma reiktų pasiimti šepetį su kuriuo valys mašiną : DD bet čia vėl gi kaip kam : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
jo kaimyno masina nuvale..aciu. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
oj geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
netkras sniegas,dulka.bet nesveikai geras.;D
AnimeShifter 5881    
:D
chzarija 5881    
heheh
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
aciu dievui dar taip nebuvo, na bet geniju buna xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5948    
Uzvest pradzioj reik, o tada valyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
buna=DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
viska atvirksciai daro,,, bet px ;D visokiu buna, visokiu reikia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
asmeniskai as pirmiausia uzsikuriu masina, kad pasiltu, kol atsigramdau :D sita reklama tai lol :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
sena reklama
Nuotraukos nėra
Anonimas 6008    
Nu nx :D
Airfrix 6008    
Bet tai matos, kad zmogenas visiskai nesiorientuoja ka daryt :D
As tai pirma is masinos sepety traukiu, o ne su rankom valau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
Eina sau! delto pypt pypt darau pirmaiusia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
šitas geras… :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
mirtis :D
rastaman 6009    
eik tu ** :D
Grįžti į viršų