Man atrodo čia sarkazmas :D
Blondinės logika - Ne kiekvienam mirtingajam ją suprast
lukinijus
4477
Anonimas
4551
#8 tai kad ir iš tikybos pamokų begdavo, nes praleido dalį "iki Kr"
GShaVellu
4552
labai tikinti blondinė. :)
daryk
4552
is kur tokiu atsiranda protinguoliu :D
Jovitasa
4553
Ar įmanoma būt, dar tokiai durnai?:o
Emma11956
4553
#6 Tiesiog tikyba būdavo vienintelė pamoka iš kurios ji nebėgdavo :D
Anonimas
4555
Čia ne ji durna, bet jus atsilupeliai, kurie galvoja, kad čia ji nenaudojo sarkazmo. Atsilupeliai bbd :D
Anonimas
4556
arba sarkazmas arba jinai durna rmt...
ZiuZiu
4556
Jooo, intelektas mergaitės nepalietė :D
Anonimas
4556
o man cia i sarkazma panasu ple;D
Anonimas
4556
wtf
Anonimas
4556
agnytė? kokia?
|


