BMW tai liga. - Ji miršta tik kartu su tavimi.

2013.10.24 vnz3
  • 35
4
bmw,masinos,liga







Nuotraukos nėra
Anonimas 4623    
Baisiai Mandras Wolkswagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4624    
pisk, valkata tu, nenusnekejes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4626    
Iš žmonių, kurie sureikšmina automobilius, nesvarbu, kokios markės, turėtų būti nuolatos viešai tyčiojamasi. Tai visiški mulkiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4626    
Maras o ne liga :D

Grįžti į viršų