#2 na as moralinis tinginys bet man patinka matematika
Brangioji matematika - Neketinu daugiau spręsti tavo problemų, man užtenka savų..
Anonimas
5789
Kira
5798
#23 Sutinku su situo zmogum. na jeigu jum matieka neina, eikit susideginkit jeigu isvis zinot kaip ugni uzsikurt :\
mirab
5807
Anonimas
5826
šitas geras.
Anonimas
5834
Nekenciu matematikos. :"
Anonimas
5841
#7,#19,#20, jei nebūtų matematikos jūsų irgi nebūtų. Matematika yra pagrindinis mokslas, visų normalių mokslų pagridas. Jei jūs nesuprantat to kas mokykloj tai jūs visiški lodariai, niekam tikę ir nieko verti.
Anonimas
5865
#19 Tas tavo komentaras man pradzioj per ziauriai nuskambejo, ta prasme pirmas ispudis buvo susidares labai ne koks.
Anonimas
5867
Pirma reiketu si rasta iskaityt, nes vapse nesuprantu kas cia parasyta.
Anonimas
5884
Jo kartais ta matieka uzpisa...
Anonimas
5887
TA MATKE KALIU KALE UZMUSCIAU JEI JI BUTIU GYVA ,GALVOS PISIMAS
Amber
5897
Nu jo dėl šito pritariu, nes pati jos nekertu :D
Anonimas
5899
#17 Tikra tiesa :(
Anonimas
5899
#6 +respect :D
Vyncas
5899
#15, Visi Bando protingais pasirodyt xD
Anonimas
5899
nieko nesuprantu ka cia kalba
Anonimas
5900
Kas tiesa tas tiesa. Čia lengvi uždaviniai. Maždaug 9 klasės.
Anonimas
5900
#10 jei mokesi mechaniskai sprest ir gausi koki suktesni uzdavini ir svio stovi vietoj. Reikia tureti logini mastyma ir savo zinias pritaikyti, o ne ismokti viska atmintinai ir "sprendimo technikas".
Anonimas
5900
reikia gimti matematiku ;)
Vyncas
5900
Gal ir lengvi, bet reikia ką nors suskaityt XD
Anonimas
5900
pz gi cia lengvi uzdaviniai:D
Anonimas
5900
valina nx ta matematika
DeathRider
5900
#5 Va ten tai matematikos problemos tampa tavo asmeninem problemom :D
Anonimas
5900
Mokotės mokykloje ir nekenčiate matematikos? Palaukit universiteto.
Anonimas
5900
Vai vai vai, kaip skauda dėl tiesos.
Sania
5900
#2 Vai vai vai, kokie mes protingi
Anonimas
5900
Matematika tik tiems, kurie nėra moraliniai tinginiai.
Sania
5900
:d joa ta matematika tai..
|

