#23 +1, zodynas dar ne toks nes uzmusciau, bet kad durna tai tikrai faktas
Broliška meilė - visada beribė
Anonimas
5158
Anonimas
5180
Ta sesė savo b siulo :D :D
Anonimas
5533
#23 dėje negaliu pritart :)
Anonimas
5618
jei jusu sese lygiai taipat durna pritarkit man.
Anonimas
5651
Blem jie kaip wisad :D.
Anonimas
5653
šitie tai joo
Anonimas
5654
#18 ne sesei o sese
Vai2kas
5655
;D
Rocknroll
5655
sesei sako cbb neblogai cia skamba
Anonimas
5655
Mano klasiokė.
ninadalala32
5655
Auka.
Anonimas
5656
cja kazkoke skaiste sniuuurbst
Anonimas
5656
Mes su broliu kartais iorgi pavarom vienas ant kito per FB, bet bekeiksmažodžių...
Anonimas
5656
mano situacija panasi budavo ir tebera, nors su broliu jau senokai per 20 esam :))))
Anonimas
5656
:D
Anonimas
5656
killed :D
Anonimas
5656
graudi merga.
Agnyt
5656
Bet brolis biski suvarte.. : D
Anonimas
5656
patikekit ne vientik gerai fb skype ir gerai brolio kambaris uz sienos bet su juo kalbu kartais per skype :D tjp saugiau nuo barniu visokiu :D
Anonimas
5656
#6 +1
aandrius
5656
kam išvis šnekėtis, jei yra facebook :)
Anonimas
5656
Neblogas :D
Anonimas
5657
kai yra brolis ir sese tuomet skaitomi broliai, nes kitaip neiseina pasakyti. Jei sakytu seses, tai butu izeidimas...
Anonimas
5657
sese: cbb...
Kivis
5657
as tokia sese uzmusciau vietoi pritrenkciau su plaktuku ir baikta
Anonimas
5657
Kur cia broliai?
|

