#23 +1, zodynas dar ne toks nes uzmusciau, bet kad durna tai tikrai faktas
Broliška meilė - visada beribė
Anonimas
5159
Anonimas
5181
Ta sesė savo b siulo :D :D
Anonimas
5534
#23 dėje negaliu pritart :)
Anonimas
5619
jei jusu sese lygiai taipat durna pritarkit man.
Anonimas
5652
Blem jie kaip wisad :D.
Anonimas
5655
šitie tai joo
Anonimas
5656
#18 ne sesei o sese
Vai2kas
5656
;D
Rocknroll
5656
sesei sako cbb neblogai cia skamba
Anonimas
5656
Mano klasiokė.
ninadalala32
5656
Auka.
Anonimas
5657
cja kazkoke skaiste sniuuurbst
Anonimas
5657
Mes su broliu kartais iorgi pavarom vienas ant kito per FB, bet bekeiksmažodžių...
Anonimas
5657
mano situacija panasi budavo ir tebera, nors su broliu jau senokai per 20 esam :))))
Anonimas
5657
:D
Anonimas
5657
killed :D
Anonimas
5657
graudi merga.
Agnyt
5657
Bet brolis biski suvarte.. : D
Anonimas
5657
patikekit ne vientik gerai fb skype ir gerai brolio kambaris uz sienos bet su juo kalbu kartais per skype :D tjp saugiau nuo barniu visokiu :D
Anonimas
5657
#6 +1
aandrius
5657
kam išvis šnekėtis, jei yra facebook :)
Anonimas
5658
Neblogas :D
Anonimas
5658
kai yra brolis ir sese tuomet skaitomi broliai, nes kitaip neiseina pasakyti. Jei sakytu seses, tai butu izeidimas...
Anonimas
5658
sese: cbb...
Kivis
5658
as tokia sese uzmusciau vietoi pritrenkciau su plaktuku ir baikta
Anonimas
5658
Kur cia broliai?
|

