#23 +1, zodynas dar ne toks nes uzmusciau, bet kad durna tai tikrai faktas
Broliška meilė - visada beribė
Anonimas
5161
Anonimas
5183
Ta sesė savo b siulo :D :D
Anonimas
5536
#23 dėje negaliu pritart :)
Anonimas
5621
jei jusu sese lygiai taipat durna pritarkit man.
Anonimas
5653
Blem jie kaip wisad :D.
Anonimas
5656
šitie tai joo
Anonimas
5657
#18 ne sesei o sese
Vai2kas
5658
;D
Rocknroll
5658
sesei sako cbb neblogai cia skamba
Anonimas
5658
Mano klasiokė.
ninadalala32
5658
Auka.
Anonimas
5659
cja kazkoke skaiste sniuuurbst
Anonimas
5659
Mes su broliu kartais iorgi pavarom vienas ant kito per FB, bet bekeiksmažodžių...
Anonimas
5659
mano situacija panasi budavo ir tebera, nors su broliu jau senokai per 20 esam :))))
Anonimas
5659
:D
Anonimas
5659
killed :D
Anonimas
5659
graudi merga.
Agnyt
5659
Bet brolis biski suvarte.. : D
Anonimas
5659
patikekit ne vientik gerai fb skype ir gerai brolio kambaris uz sienos bet su juo kalbu kartais per skype :D tjp saugiau nuo barniu visokiu :D
Anonimas
5659
#6 +1
aandrius
5659
kam išvis šnekėtis, jei yra facebook :)
Anonimas
5659
Neblogas :D
Anonimas
5659
kai yra brolis ir sese tuomet skaitomi broliai, nes kitaip neiseina pasakyti. Jei sakytu seses, tai butu izeidimas...
Anonimas
5659
sese: cbb...
Kivis
5659
as tokia sese uzmusciau vietoi pritrenkciau su plaktuku ir baikta
Anonimas
5660
Kur cia broliai?
|

