#23 +1, zodynas dar ne toks nes uzmusciau, bet kad durna tai tikrai faktas
Broliška meilė - visada beribė
Anonimas
5163
Anonimas
5184
Ta sesė savo b siulo :D :D
Anonimas
5537
#23 dėje negaliu pritart :)
Anonimas
5622
jei jusu sese lygiai taipat durna pritarkit man.
Anonimas
5655
Blem jie kaip wisad :D.
Anonimas
5658
šitie tai joo
Anonimas
5659
#18 ne sesei o sese
Vai2kas
5659
;D
Rocknroll
5659
sesei sako cbb neblogai cia skamba
Anonimas
5659
Mano klasiokė.
ninadalala32
5659
Auka.
Anonimas
5660
cja kazkoke skaiste sniuuurbst
Anonimas
5660
Mes su broliu kartais iorgi pavarom vienas ant kito per FB, bet bekeiksmažodžių...
Anonimas
5660
mano situacija panasi budavo ir tebera, nors su broliu jau senokai per 20 esam :))))
Anonimas
5660
:D
Anonimas
5660
killed :D
Anonimas
5660
graudi merga.
Agnyt
5660
Bet brolis biski suvarte.. : D
Anonimas
5660
patikekit ne vientik gerai fb skype ir gerai brolio kambaris uz sienos bet su juo kalbu kartais per skype :D tjp saugiau nuo barniu visokiu :D
Anonimas
5660
#6 +1
aandrius
5661
kam išvis šnekėtis, jei yra facebook :)
Anonimas
5661
Neblogas :D
Anonimas
5661
kai yra brolis ir sese tuomet skaitomi broliai, nes kitaip neiseina pasakyti. Jei sakytu seses, tai butu izeidimas...
Anonimas
5661
sese: cbb...
Kivis
5661
as tokia sese uzmusciau vietoi pritrenkciau su plaktuku ir baikta
Anonimas
5661
Kur cia broliai?
|

