Broliška meilė - visada beribė

2010.12.27 Xyvenas
  • 204
26
Broliška meilė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5163    
#23 +1, zodynas dar ne toks nes uzmusciau, bet kad durna tai tikrai faktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
Ta sesė savo b siulo :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5537    
#23 dėje negaliu pritart :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
jei jusu sese lygiai taipat durna pritarkit man.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Blem jie kaip wisad :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
šitie tai joo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
#18 ne sesei o sese
Vai2kas 5659    
;D
Rocknroll 5659    
sesei sako cbb neblogai cia skamba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
Mano klasiokė.
ninadalala32 5659    
Auka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
cja kazkoke skaiste sniuuurbst
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Mes su broliu kartais iorgi pavarom vienas ant kito per FB, bet bekeiksmažodžių...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
mano situacija panasi budavo ir tebera, nors su broliu jau senokai per 20 esam :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
killed :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
graudi merga.
Agnyt 5660    
Bet brolis biski suvarte.. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
patikekit ne vientik gerai fb skype ir gerai brolio kambaris uz sienos bet su juo kalbu kartais per skype :D tjp saugiau nuo barniu visokiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#6 +1
aandrius 5661    
kam išvis šnekėtis, jei yra facebook :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Neblogas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
kai yra brolis ir sese tuomet skaitomi broliai, nes kitaip neiseina pasakyti. Jei sakytu seses, tai butu izeidimas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
sese: cbb...
Kivis 5661    
as tokia sese uzmusciau vietoi pritrenkciau su plaktuku ir baikta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Kur cia broliai?
Grįžti į viršų