Kam jums tas nesibaigiantis rugpjūtis, gi vis tiek mokykloj nieko neveikiat
Būk - optimistas
Anonimas
5164
Anonimas
5509
jo, buk optimistas, isivaizduok, kad visi mokslo metai yra kaip atostogos, nieko nedaryk ir gauk kiekviena vasara pataisas, hahaha, zjbs ane?
MagicianGirl116
5576
Pats geriausias kalendorius pasauly! :D
Anonimas
5605
as per vasara pasiilgstu mokyklos
Anonimas
5618
as tai nenoreciau atlyginimo uz rugpjuti nieks negautu :D
Anonimas
5622
:D Paskutinis paveikslelis :D MORDA !!!!!!!! :D
Anonimas
5622
#10 Ne, nes ten parodo kad po to 32 ne viena karta nuplese ir kasdien nuplesia lapeli su begalybes uzrasu.
Anonimas
5624
ne, ant jo turėtų būt parašyta begalybė -1
Anonimas
5626
dar vienas mazas pastebejimas, kartais neturetu ten buti parasyta 32 ant to kur nuplese lapeli iki begalybes?
Anonimas
5626
Šeip logiškai pamaščius tai turėrų veikt, tik reikia daug kur išsiuntinėt šitą nesąmonę su savo sąskaitos nr ;]
Anonimas
5626
aha ir tau ateina lt o mes prarandom ir taip tu gauni tos lt
Anonimas
5627
yra tokia grupės "Antis" daina "Rugpjūčio 33"
JuztBe
5627
Kalendorius sakys viena, mama sakys von mokyklon :)
Anonimas
5627
Nesvarbu rugpjucio ar nerugpjucio, juk mokomes ne menesiais, o tiek kiek reikia, ir jei taip butu td pradetumeme eiti rugpjucio 32, taspats tik nebesakytumeme "rugsejo 1-oji" tai va vaikuciai jusu svajoms galas :D
skinelis
5627
kur begalybe matosi kad iskirpta paintu :) angiska buvus ir perdaryta. Geriau angliskai sitie skamba visi :)
Anonimas
5627
Mažas pastebėjimas ranka užneša į grėblį :D
Anonimas
5627
Kietai.
bellissima
5633
Norėčiau taip. (y)
|

