nu kai 0,5 isgeri and galvos ir daugiau tai smengi kap cvekas zemen
Būna - kai vakare rašinėjies jau gulėdamas lovoje
Anonimas
5123
slibinas1222
5543
nerealus video, bet demo tai nevykusi..
Anonimas
5609
#15 :D
gretagreat28
5614
nulūūūzo :D
Anonimas
5615
#14 prie to kad rasinejiesi iki smigimo.
Anonimas
5616
smigo :D
Anonimas
5616
buna kai siki atsistojes..
Anonimas
5616
Priciom cia tas ''rasinejies'' ?
Edvardukou
5616
nu ir ka?
Anonimas
5616
#11 +
CoopyPaste
5616
#10 tuoj as tave lope nunesiu i kebabine. pasigydik asile
Anonimas
5616
gal uzteks tu kebabu det jau antra dedi geriau nors i kebabine nunesk tuos katinus nors pora litu gautum
Anonimas
5616
SMIGO:D
tastesystems
5616
nice one ;D
Anonimas
5617
nu jo taip ir su tais kurie naktimis paim knyga i rankas ir po 1 min jau nuluzes :D
Anonimas
5617
kaip patalpinti demotyvaciją su video?
Anonimas
5617
so?
Anonimas
5617
Nerealus video :D
prodigy
5617
tik spejo uzsimerkt ir nuluzo :D
Anonimas
5619
Gezas koks gerulis! :))
Anonimas
5619
Nu ir ?
|

