nu kai 0,5 isgeri and galvos ir daugiau tai smengi kap cvekas zemen
Būna - kai vakare rašinėjies jau gulėdamas lovoje
Anonimas
5120
slibinas1222
5540
nerealus video, bet demo tai nevykusi..
Anonimas
5606
#15 :D
gretagreat28
5612
nulūūūzo :D
Anonimas
5613
#14 prie to kad rasinejiesi iki smigimo.
Anonimas
5613
smigo :D
Anonimas
5613
buna kai siki atsistojes..
Anonimas
5613
Priciom cia tas ''rasinejies'' ?
Edvardukou
5613
nu ir ka?
Anonimas
5613
#11 +
CoopyPaste
5613
#10 tuoj as tave lope nunesiu i kebabine. pasigydik asile
Anonimas
5613
gal uzteks tu kebabu det jau antra dedi geriau nors i kebabine nunesk tuos katinus nors pora litu gautum
Anonimas
5614
SMIGO:D
tastesystems
5614
nice one ;D
Anonimas
5614
nu jo taip ir su tais kurie naktimis paim knyga i rankas ir po 1 min jau nuluzes :D
Anonimas
5614
kaip patalpinti demotyvaciją su video?
Anonimas
5614
so?
Anonimas
5614
Nerealus video :D
prodigy
5614
tik spejo uzsimerkt ir nuluzo :D
Anonimas
5616
Gezas koks gerulis! :))
Anonimas
5616
Nu ir ?
|

