nu kai 0,5 isgeri and galvos ir daugiau tai smengi kap cvekas zemen
Būna - kai vakare rašinėjies jau gulėdamas lovoje
Anonimas
5124
slibinas1222
5544
nerealus video, bet demo tai nevykusi..
Anonimas
5610
#15 :D
gretagreat28
5615
nulūūūzo :D
Anonimas
5616
#14 prie to kad rasinejiesi iki smigimo.
Anonimas
5617
smigo :D
Anonimas
5617
buna kai siki atsistojes..
Anonimas
5617
Priciom cia tas ''rasinejies'' ?
Edvardukou
5617
nu ir ka?
Anonimas
5617
#11 +
CoopyPaste
5617
#10 tuoj as tave lope nunesiu i kebabine. pasigydik asile
Anonimas
5617
gal uzteks tu kebabu det jau antra dedi geriau nors i kebabine nunesk tuos katinus nors pora litu gautum
Anonimas
5618
SMIGO:D
tastesystems
5618
nice one ;D
Anonimas
5618
nu jo taip ir su tais kurie naktimis paim knyga i rankas ir po 1 min jau nuluzes :D
Anonimas
5618
kaip patalpinti demotyvaciją su video?
Anonimas
5618
so?
Anonimas
5618
Nerealus video :D
prodigy
5618
tik spejo uzsimerkt ir nuluzo :D
Anonimas
5620
Gezas koks gerulis! :))
Anonimas
5620
Nu ir ?
|

