nu kai 0,5 isgeri and galvos ir daugiau tai smengi kap cvekas zemen
Būna - kai vakare rašinėjies jau gulėdamas lovoje
Anonimas
5121
slibinas1222
5541
nerealus video, bet demo tai nevykusi..
Anonimas
5607
#15 :D
gretagreat28
5613
nulūūūzo :D
Anonimas
5614
#14 prie to kad rasinejiesi iki smigimo.
Anonimas
5614
smigo :D
Anonimas
5614
buna kai siki atsistojes..
Anonimas
5614
Priciom cia tas ''rasinejies'' ?
Edvardukou
5614
nu ir ka?
Anonimas
5614
#11 +
CoopyPaste
5614
#10 tuoj as tave lope nunesiu i kebabine. pasigydik asile
Anonimas
5614
gal uzteks tu kebabu det jau antra dedi geriau nors i kebabine nunesk tuos katinus nors pora litu gautum
Anonimas
5615
SMIGO:D
tastesystems
5615
nice one ;D
Anonimas
5615
nu jo taip ir su tais kurie naktimis paim knyga i rankas ir po 1 min jau nuluzes :D
Anonimas
5615
kaip patalpinti demotyvaciją su video?
Anonimas
5615
so?
Anonimas
5615
Nerealus video :D
prodigy
5615
tik spejo uzsimerkt ir nuluzo :D
Anonimas
5617
Gezas koks gerulis! :))
Anonimas
5617
Nu ir ?
|

