Būti gotu - reiškia būti originalių

2009.11.07 darka
  • 149
34
originalus,gotai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Kuprinės tai prajuokino xD gėris, tačiau čia ne gotai. Nesigilinsiu kas jie ar kas būtų gotai, nes lietuvoj nėra jų... (bet, kad nesikabinėtumėt - aš nesu mątęs tikrų gotų lietuvėlėj : ) )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
:D
Monta 5826    
#30 :D Respect'as!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
kaip man gaila tu kurie dar skiria juos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Būti lietuviu reiškia mokėti rašyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
iki ko davede mainstreaminis "metalas " :)
Cia pisgociai ir nekitaip. Gotai net metalo neklauso.
Ir siaip nenesioja kerzu.
O kas cia sako kad metalistai, jus retardai.
"pistmetaliai" gal.
chzarija 5895    
kad tikrai nera, vilniuj fantasmagorija tik, kaune tai va buvo neforma, o dabar ir sita uzdare, tai kad belieka? is interneto siustis tik?
Plektruda 5898    
na, ką jiem daryt, kad jų stiliui nėra daug aksesuarų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
pirma orginale, rašyk be klaidų juk keli žodžiai ne taip ir sunku, antra jei pisgočiai tokie nereiškia, kad visi vienodi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
#22 aunas tai kad matosi pats esi vienas ish ju .. krc FAIL tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
:D lolz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
copy-paste.
Vyncas 5921    
Aš kažkaip nenorėčiau prieš juos šakotis XD. Vistiek, kerzai XD
ma2s 5924    
#19 susakei, lyg pats prisikes kelnes butum pries juos is baimes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
manau jie patys nlb zino kas tokie yra. butent- nori issiskirti is kitu, bet vistiek tampa juoda mase.
Vyncas 5928    
Jei jum metalistai nepatinka, pasakykit jiem į akis. manau greeeit požiūrį pakeistumėt XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
3čias metalistas: D
dzokeris 5930    
metalistai čia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
Tomai, o taip, twilightas :D
(sarkazmas)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Anonimui reiktų keist požiūrį į žmones ir pasaulį. Mažiau keiktis, išmokt rašyt ir reikšt savo mintis kiek nuosekliau. O va tada jis galės aiškint kas pydaras, kas gąsdina gatvėje bobutes, o kas ne. Beje, žmogau, suprask, kad kas tau yra 'normalei ble rengtis' kitam yra tragiška. Taaai gi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
anonimo komentaras juokina :D suauk zmogau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5970    
Zajebali sdie pidarai gotai gatvese, reik normalei ble rengtis, o ne suka kaip chuj zino kas. Nori issiskirt, tai issiskirk vidumi o ne isore, padaryk ka kitaip, o ne gasdink gatvei bobutes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
Čia gi TILO ir boba iš LACRIMOSOS <3333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5997    
o ten ant tu maiseliu Twilightas nupiestas? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6015    
Mama is 1 parduotuves daiktus perka visiem :D
andrukas 6025    
ne gotas, ne gotas. : D
nu jo, gal metalai arba pisgociai koki.
mano klaida, nepastebejau del tu kupriniu, sorry, dabar tikrai juokas ima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6031    
cia labiau primena metalus ne gotus,nzn kaip kas atrodo ir raso,marozai supisti
Nuotraukos nėra
Anonimas 6048    
Gotai jėė.
Bet tos kuprinės visų vienodos tai žudo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6075    
nieko jie ne kitaip atrodantys. mase tik kita
darka 6076    
andrukas jauciu pats gotas, kad taip gina juos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6076    
butent:D biski nesurato zmones :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6077    
Jis manau, norėjo pajuokauti tuo, kad jų kuprinės vienodos "originalios". x]
Maya 6077    
Negi zmogus negali tureti savo nuomones?
andrukas 6077    
Kuo kimbi prie kitaip atrodanciu?
Kaip suprasti sia demotyvacija? Cia sarkazmas?
Grįžti į viršų