Būti gotu - reiškia būti originalių

2009.11.07 darka
  • 149
34
originalus,gotai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Kuprinės tai prajuokino xD gėris, tačiau čia ne gotai. Nesigilinsiu kas jie ar kas būtų gotai, nes lietuvoj nėra jų... (bet, kad nesikabinėtumėt - aš nesu mątęs tikrų gotų lietuvėlėj : ) )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
:D
Monta 5825    
#30 :D Respect'as!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
kaip man gaila tu kurie dar skiria juos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Būti lietuviu reiškia mokėti rašyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
iki ko davede mainstreaminis "metalas " :)
Cia pisgociai ir nekitaip. Gotai net metalo neklauso.
Ir siaip nenesioja kerzu.
O kas cia sako kad metalistai, jus retardai.
"pistmetaliai" gal.
chzarija 5894    
kad tikrai nera, vilniuj fantasmagorija tik, kaune tai va buvo neforma, o dabar ir sita uzdare, tai kad belieka? is interneto siustis tik?
Plektruda 5897    
na, ką jiem daryt, kad jų stiliui nėra daug aksesuarų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
pirma orginale, rašyk be klaidų juk keli žodžiai ne taip ir sunku, antra jei pisgočiai tokie nereiškia, kad visi vienodi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
#22 aunas tai kad matosi pats esi vienas ish ju .. krc FAIL tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
:D lolz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
copy-paste.
Vyncas 5920    
Aš kažkaip nenorėčiau prieš juos šakotis XD. Vistiek, kerzai XD
ma2s 5923    
#19 susakei, lyg pats prisikes kelnes butum pries juos is baimes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
manau jie patys nlb zino kas tokie yra. butent- nori issiskirti is kitu, bet vistiek tampa juoda mase.
Vyncas 5928    
Jei jum metalistai nepatinka, pasakykit jiem į akis. manau greeeit požiūrį pakeistumėt XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
3čias metalistas: D
dzokeris 5929    
metalistai čia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
Tomai, o taip, twilightas :D
(sarkazmas)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
Anonimui reiktų keist požiūrį į žmones ir pasaulį. Mažiau keiktis, išmokt rašyt ir reikšt savo mintis kiek nuosekliau. O va tada jis galės aiškint kas pydaras, kas gąsdina gatvėje bobutes, o kas ne. Beje, žmogau, suprask, kad kas tau yra 'normalei ble rengtis' kitam yra tragiška. Taaai gi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
anonimo komentaras juokina :D suauk zmogau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5969    
Zajebali sdie pidarai gotai gatvese, reik normalei ble rengtis, o ne suka kaip chuj zino kas. Nori issiskirt, tai issiskirk vidumi o ne isore, padaryk ka kitaip, o ne gasdink gatvei bobutes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5985    
Čia gi TILO ir boba iš LACRIMOSOS <3333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5996    
o ten ant tu maiseliu Twilightas nupiestas? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6014    
Mama is 1 parduotuves daiktus perka visiem :D
andrukas 6024    
ne gotas, ne gotas. : D
nu jo, gal metalai arba pisgociai koki.
mano klaida, nepastebejau del tu kupriniu, sorry, dabar tikrai juokas ima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
cia labiau primena metalus ne gotus,nzn kaip kas atrodo ir raso,marozai supisti
Nuotraukos nėra
Anonimas 6047    
Gotai jėė.
Bet tos kuprinės visų vienodos tai žudo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6074    
nieko jie ne kitaip atrodantys. mase tik kita
darka 6075    
andrukas jauciu pats gotas, kad taip gina juos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6075    
butent:D biski nesurato zmones :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6076    
Jis manau, norėjo pajuokauti tuo, kad jų kuprinės vienodos "originalios". x]
Maya 6076    
Negi zmogus negali tureti savo nuomones?
andrukas 6076    
Kuo kimbi prie kitaip atrodanciu?
Kaip suprasti sia demotyvacija? Cia sarkazmas?
Grįžti į viršų