ASDFDDDDDDDS
CAPS LOCK - Pasirengęs išlieti savo pyktį?
Anonimas
5346
Anonimas
5567
Dar ir numlock pas mane kencia daznai ;]
ievukas16
5581
nesamone.
Anonimas
5581
O PATYS BLE IS KOKIO URVO RASOT?DAVAI OBLIUOKIT NX!!!!!
Anonimas
5585
#20 Klaviaturos drakonas :D
Anonimas
5616
ATAIK SAKAU SIKNIAU
Anonimas
5618
#20 atsirado matai laido riteris, įdomu koks realybėj esi :D
Anonimas
5619
#20 vistiek tu laido riteris
Anonimas
5621
:D
Anonimas
5621
#19 O TU KURVA PYDARASAS VAPSE TILEK KALE
Anonimas
5621
#17 laido riteri tu :D
Anonimas
5622
ajaja :D
Anonimas
5622
DAR PAZVENK, SNUKI RAZMALSIU #14
Anonimas
5622
DURNIAI JUS NORMALIU DEMO NEMOKAT KURT?
Anonimas
5622
Xujnia o ne demo.
Anonimas
5622
#7 :D:D:D
Anonimas
5622
#9 Tikyba 4?? Kas per nesamone? Mes tai nieko nedarom, ateinam ir sedim, mokytojos nera, telika isijungiam ir ziurim, ji pati leidzia sako : Darykit ka norit, bet jei ateis mokytoja tai rasykit tipo ka nors: Tik iskaitas mums raso.
Anonimas
5622
BLED, DUOKIT PAVALGYT PAGALIAU!
Anonimas
5622
KĄ ČIA CAPS LOCKĄ ĮSIJUNGĘ RAŠINĖJAT, GALVOJAT KIETI? :D
Anonimas
5622
JUS NEIDOMUS VISI EIKIT MEGOT
Anonimas
5622
KAS YRA GAVAU 4 IR PATENKINTAS AS, O MAMA REKIA PASIMOKYK TA TIKYBA PASIMOKYK TIKYBA GI TRIMESTRAS 3ISEIS, O AS KAD TA TIKYBA KAM TA TIKYBA TAI GI INFORMATIKA MOKAUS IR TAI USTENKA.
Anonimas
5622
UNLEASH THE FURY!
Anonimas
5622
ATAIK CE NAXUJ
Anonimas
5622
TAI PZ NU PZ
gretagreat28
5622
buvo!
Anonimas
5622
Buvooooo
Anonimas
5622
BUVO BLĘT DAUG KARTŲ .....
Ugh
5637
F*CK YEAAAH!
Anonimas
5637
TAIP
|

