nezinau, man atrodo cia ponia ruta sudreko :D
Chulijo Iglesias - Tik chulijo jis anksčiau negalėjo išeit....
Anonimas
4854
Anonimas
4965
tai tu pasik, o po to girkis.:)#3
Anonimas
4966
Kas čia? Teko antrą kartą klausyt, kad suprasčiau... bet nepavyko. Karakoke klube kokiam visai gerai būtų, bet realiai tai vokalo nekažką pas jį.
Anonimas
4967
and we have the winner
Anonimas
4968
nu bet siteip suskyst,galejo siaip ka sexy pasakyt,o ne siteip issidirbinet
Anonimas
4968
#3 Į tokius komentarus neverta kreipti dėmesio, kaip ir į "oj koks jis afigienas", ir panašius. Svarbūs yra komentarai su sveiku vertinimu, nesvarbu, teigiamu, ar neigiamu.
Anonimas
4968
uuooj ,,, uooj bl... tuoj pediku isvadins paviduoliai ir pasibaigs tuom....
Anonimas
4968
Bičiuks gal ir turi balsą, bet tikrai ne Justin Timberlake dainom dainuoti, nedatempia dar tiek :)
Anonimas
4968
Aš pašikęs ant scenos gerenį įspūdį palikčiau.
|

