nu blt gal kokia liga sirgo, ar blusu daug buvo ir nuskuto
Čia dėl to - Kad aš juodas?
Anonimas
5282
Anonimas
5506
;D
Anonimas
5507
nu siaip buna kaciu, kur ilga plauka turi ir jei buni isleidziamos i lauka tai tie plaukai i kudlas susivelia... tai arba reikia kirpt arba skust... taigi nebutinai cia gyvuna kankina.. gal kaip tik padeda atsikratyt nereikalingu kaltunu...
Anonimas
5507
You hate me cuz im black!
mirazas
5507
uteliu uzsiveise :D pigiau nuskusti :D
Spameris
5507
#4 Čia gal dar tu fotkėj?
Anonimas
5507
#6 apsiverk
Monakiux
5507
#8 Buni alergiškas žmonių odai (iš fantastikos skyriaus), davai nuskutam visus žmones! Galima nelaikyt katės tada manau.
anonymouss
5507
#6 matai, kai kurie žmonės yra alergiški kačių kailiui. dėl to jas skuta. ir nieko baisaus tame nematau.
Anonimas
5507
wtf is this shit? -
Anonimas
5507
PAKART ZMONES UZ TOKIUS POELGIUS REIK. ARBA GALUNES NUTAMPYT.
Anonimas
5507
is rusu demotyvacijos nupypino, bet rusiskai uzrasas daug geriau skamba, buvo pavartotas "nasha russia"
Reinass
5507
Is manes nuotrauka nupiso ir uzrase kazkoki suda..
puukis4
5507
vargšas
Anonimas
5507
tottal nesamone
Spartasaurus
5507
FIRST COMMENT *_*
|

