netelpa net ;/
Čia sąrašas žmonių - Kurių nuomonė tau turėtų rūpėti
Anonimas
5185
Anonimas
5186
#9 Demo kūrėjo tam sąraše irgi nėra. :)
Anonimas
5186
O neturetu buti "Cia saras zmoniu, KURIEM rupi TAVO nuomone" ? Nes dabar tai visiska nesamone, nes normalus zmogus turi isklausyt kitu nuomoniu ir mokytis is svetimu klaidu :)
dewaperang
5188
nu suprantu bet ten galetu rasyti tik registruoti vartotojai, o ne kiekvienas vaikas
Anonimas
5188
galvojau bus chuk norris
Anonimas
5188
Koks stumikas.. Pagal save nespresk autoriau
Anonimas
5188
buvo
Anonimas
5189
Manau, kad turėjo būti "you" :))
kristal
5189
#2 Ne nes ir taip nesąmoningų pliurpalų čia užtektinai
dewaperang
5189
moderatoriai negalvojat padaryt cia forumo nes truputi kvaila kazko klausineti po kiekviena demotyvacija paskui pamirsti ir t.t.
Anonimas
5189
cystaiiiiiii
|

