#9 Jei rasi atsiųsk į Panevėžy.:D
COCA-COLA - KODĖL VISŲ TIK NE MANO???
Melly.
4732
Anonimas
4732
p1zdink is cia minedas
Anonimas
4732
Gal kas esat mate varda Nedas?
Anonimas
4732
#8 Yra yra, vakar mačiau
Melly.
4733
Gabrielės vardą jaučiu išvis be šansų rast.:D
Anonimas
4733
Kartais tokiu pievisku buna prideta , o savojo ir nera.
Anonimas
4733
bet kad rimtai, normalių vardų nėra, pvz. Barboros :D
Anonimas
4733
tai gal tu Gaidmantas kad tavo nėra?!!
ReBorN
4733
Gal užteks tokias nesąmones tvirtint, a? ;)
Ignassin
4733
#2 :D
Anonimas
4733
Ne tau, Hermenegildai, mėlynas dangus, matyt.
Anonimas
4733
Nes niekas su tavimi nenori dalintis...
|

