Counter-Strike: Šeštadienis - I'm in possition!

2013.07.20 vnz3
  • 10
6
cs,counter, strike,klubas,jackas,sestadienis







Nuotraukos nėra
Anonimas 3658    
Vataip visi sestadenei Cs o sekmadeni negali zaist:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4722    
#4 Nieko. Iš ryto bus "Insufficient funds" kai respawnins ant sofos batuotas ir sugalvos piniginę pasitikrint.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4722    
su 16k butu sector clear
Nuotraukos nėra
Anonimas 4723    
nuo kada toki suda patvirtina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4723    
*komentaras apie pijokus*
Nuotraukos nėra
Anonimas 4723    
roger that, let's go
Grįžti į viršų