Dabar supratau ... - ...ką matematikos mokytoja turėjo galvoje, kai sakė, kad Universitete tu mirsi

2010.04.19 Happiox
  • 439
37
Dabar supratau ...







Nuotraukos nėra
smiless 5675    
:-D
Nellita 5675    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
#32 Pats tu ir fizika :D
Mantukas 5730    
Universitete vien teorija ir tokia nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
#33 pilnai pritariu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Cia fizika, o ne matke. :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Matematine analize : ) sweet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Mmmm. Matematika....
Genijus18 5788    
Jaučiu universitete man patiks... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#27 ++++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
nkd sau nekvarsinu galvos del matkes, jei nemoku tai ir neismoksiu, ypac kai mokytojai uzpisa kai sako va nk nepasieksi, o tiem dazniausiai ir nuskyla nes tampa kokie atletai, ar dar kas nors. vienu zodziu jei zmogus neturi talento ant mokslo tai nereiskia kad ir kitur toks pat lievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
:D naudosi, jei dirbsi toki darba... ir jie gan pravartus, tam kam reikia... bet ne visiem aisku ;] bet naudoja tikrai daugiau zmoniu, nei manai, karoluk
Nuotraukos nėra
laukinis1990 5824    
Tai kad cia tai tik diferencialai dar...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
tai cia da vanduo
DijDu 5832    
As jau miriau Matematikoje
Modestas. 5837    
nu na..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
daznai taip kartoja.
-Viktorija- 5864    
#18 aš taip pat manau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
atsakymas slupi kazkur uz lentos rybu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Gera Demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
to z: jo, jei pakliuvai pas Miseviciu >:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
O koks užsipisimas tiek spręsti. Gal čia ir lengva, bet tiek rašyt..;D
Nuotraukos nėra
Karoliukas 5905    
O kam toki dalykai reikalingi mokytis, jeigu tu užaugęs jų nenaudosi????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
+
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
geriau isvis nebutu matkes..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Matematinė analizė. MIF'o informatikų košmaras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#9 tik botas i pajegu tj ispresti ... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Univere atsiranda matematika kurioje skaiciu nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
botai, o as i matieka stosiu ir cia man DIEVAS
giedriuxxx 5910    
aj na nafik man iki tokiu kanciu dar 4 metus laukt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Dabar nesupratau... kaip jūs nesupratote, kad čia lengviau nei parašyti šį komentarą...
Vyncas 5910    
Lengva: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
cia px parasyta. cia tik formules isvedimas. o kai reik sprest,, nuu nahui . as bent jau , noriu suspardyt ka nors is gudriu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
patikekit cia dar nekosmosas . mechatronikos fakas baisus .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
baisu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Sauniai cia :D
Sania 5912    
Geras :D
Grįžti į viršų