:-D
Dabar supratau ... - ...ką matematikos mokytoja turėjo galvoje, kai sakė, kad Universitete tu mirsi
smiless
5675
Nellita
5675
:D
Anonimas
5720
#32 Pats tu ir fizika :D
Mantukas
5730
Universitete vien teorija ir tokia nesamone
Anonimas
5731
#33 pilnai pritariu!
Anonimas
5778
Cia fizika, o ne matke. :D :D :D
Anonimas
5780
Matematine analize : ) sweet.
Anonimas
5783
Mmmm. Matematika....
Genijus18
5788
Jaučiu universitete man patiks... :)
Anonimas
5792
#27 ++++
Anonimas
5809
nkd sau nekvarsinu galvos del matkes, jei nemoku tai ir neismoksiu, ypac kai mokytojai uzpisa kai sako va nk nepasieksi, o tiem dazniausiai ir nuskyla nes tampa kokie atletai, ar dar kas nors. vienu zodziu jei zmogus neturi talento ant mokslo tai nereiskia kad ir kitur toks pat lievas
Anonimas
5823
:D naudosi, jei dirbsi toki darba... ir jie gan pravartus, tam kam reikia... bet ne visiem aisku ;] bet naudoja tikrai daugiau zmoniu, nei manai, karoluk
laukinis1990
5824
Tai kad cia tai tik diferencialai dar...
Anonimas
5828
tai cia da vanduo
DijDu
5832
As jau miriau Matematikoje
Modestas.
5837
nu na..
Anonimas
5840
daznai taip kartoja.
-Viktorija-
5864
#18 aš taip pat manau.
Anonimas
5895
atsakymas slupi kazkur uz lentos rybu...
Anonimas
5900
Gera Demotyvacija.
Anonimas
5902
to z: jo, jei pakliuvai pas Miseviciu >:(
Anonimas
5904
O koks užsipisimas tiek spręsti. Gal čia ir lengva, bet tiek rašyt..;D
Karoliukas
5905
O kam toki dalykai reikalingi mokytis, jeigu tu užaugęs jų nenaudosi????
Anonimas
5907
+
Anonimas
5908
geriau isvis nebutu matkes..
Anonimas
5909
Matematinė analizė. MIF'o informatikų košmaras :)
Anonimas
5909
#9 tik botas i pajegu tj ispresti ... ;/
Anonimas
5910
Univere atsiranda matematika kurioje skaiciu nera :D
Anonimas
5910
botai, o as i matieka stosiu ir cia man DIEVAS
giedriuxxx
5910
aj na nafik man iki tokiu kanciu dar 4 metus laukt :D
Anonimas
5910
Dabar nesupratau... kaip jūs nesupratote, kad čia lengviau nei parašyti šį komentarą...
Vyncas
5910
Lengva: D
Anonimas
5912
cia px parasyta. cia tik formules isvedimas. o kai reik sprest,, nuu nahui . as bent jau , noriu suspardyt ka nors is gudriu xD
Anonimas
5912
patikekit cia dar nekosmosas . mechatronikos fakas baisus .
Anonimas
5912
baisu :D
Anonimas
5912
Sauniai cia :D
Sania
5912
Geras :D
|

