Dabar tikrai - visada žiūrėsiu žmogui į akis

2012.01.08 DuDrius
  • 66
13
as, baisu







Nuotraukos nėra
Anonimas 4792    
#12 Taip ir turi būt... Visos nuotraukos yra tikros.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5072    
P.S. Kaikurios nuotraukos tikros, bet kaikur tai tiesiog matos, kad vyzdia lyg iš kažkokios medžiagos ar tai odos... Beje pažiūrėjus šitas foto užsimanai pasižiūrėti į savo akis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5072    
Mano tai tokios kai penkiolikta, bet biški tamsesnes. Jei gerai įsižiūri kiekvieno žmogaus akyje gali įžiūrėt tokių mažų stebuklų :)
Curse 5125    
Septintos nuo apačios akies vyzdys atrodo kaip odinis :D
Curse 5125    
Mano lygiai tokios pačios, kaip tos 5 nuo apačios :D
Nuotraukos nėra
kurybingas 5138    
demotyvacijos esmė kokia? neturėti akių? :D
Nuotraukos nėra
xgodestxd 5234    
vienas zodis fotoshopas ir taip akys net ir daugiau priartinus nebuna
Mivo. 5279    
kaip kokios juodosios skyles :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5280    
kazkaip slyksciai atrodo, ypac tokia kaip ketvirta nuo virsaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5280    
kazkurioje akyje matosi ranka atsispindejus
XciclonX 5280    
#2 Retkarčiais nueik į mokyklą...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5280    
CIA VAGINA JUS DURNIAI!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5280    
man primena planetu pavirsius :D
Grįžti į viršų