Dabar tu susimąstei.. - O po kiek laiko pamirši ir mirksi jame toliau

2010.11.25 1mprus
  • 234
23
Dabar tu susimąstei..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5133    
Thats why i dont have fb account :I, That stupid website gonna kill us
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
as ir be fb nuotikiu bei meiliu turiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5262    
as neturiu facebooko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5385    
Klojau smirgeliuka ant tos shvaines
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
apsurdas. Negi cia visi jau tokie nuzombeje nuo to FB? O_o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
tai kad ir vaikai feisbuke sedes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Neturiu Facebooko ir gerai gyvenu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Nesamone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#8 debile tu debile.. cia visiskai pakeista komikso esme, niekas cia neversta, ir facebooko cia nebuvo. eik naxui. aciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Facebook? Nueini, pasižiūri, išeini... Ką ten tiek gali veikti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
neturiu facebooko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Eilinį kartą nukopijuojama nuo C&H. Ne tik kad dar su klaidom išverčiama, bet dar ir nutrinama kas išties kūrė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#8 Esk shuda. Aciu
Nuotraukos nėra
Zalias 5692    
šitas labiau tiktų apie demotyvaciją... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
leva demo
Nuotraukos nėra
as33 5692    
Bukit zmones, nebeverskit sito komikso lietuviskai. Aciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
p*skit n*x facebook aukos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Facebook yra geras dalykas kaip ir 2# minejo, kam nepatinka, nesinaudokit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#2 (y) pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
rofl tie paveiksleliai ir dar su mintim.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Cia kaip sake #2 teisingai. Cia patys zmones kaip nerdai kokie sedi prie to fb istisas dienas, kelia nuotraukas, kur svetimi mato, kaip ir privacia informacija ir tt :) Nepripazystu sitokiu sedejimu prie jo. Asmenine informacija ir nuotraukos tik artimiausiems turetu but matoma (ty ne per facebook)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
cia reik ne ant facebooko varyt, o ant silpnavaliu ar buku zmoniu.
facebookas yr gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Tai, kad vaikai manau su pavydu žiūrės į Facebooką, nei kas bus dar toliau :)
Grįžti į viršų