Va kaip šiais laikais būna: Vaikai vaikus gimdo :]]
Dabartizmas - Darai dabar - paskui galvoji
viktorija1998
5509
Anonimas
5533
Wahaha ;D
Teenagor
5539
tą reklamą pamatęs tą patį pagalvojau.
Anonimas
5540
lol, juokingi jus zmones. pamate foto, iskart pirmoj eilej papu nulis, kiti sako kad galejo netvirtint sitos demo. nes patys ne velnio neizvelgia. puiki demo, demotyvuojanti ezio dabartistu šūkį. "darai dabar, paskui galvoji" kvailas šūkis, kvaila reklama vedanti link neatsakingo jaunimo eldesio
Anonimas
5540
Sveikinu, Punčeka. Daug kam nepatiko, vadinas demotyvacija pavykus, tik gaila, kad Lietuvoj vis mažėja žmonių suprantančių kas yra tikra demotyvacija:) Taip,taip deginkit dabar mane ant laužo ir pan. bet tiesos nepaneigsit.;)
Labuka
5540
Demotyvacija.lt- pirma tvirtina, paskui galvoja ;)
anonimas
5540
paskui galvoji, kad galejai su gandonu geriau tai daryt
Anonimas
5540
KUR PADĖJOT PAPUS?????
Anonimas
5540
Eiline demo, kuri patvirtinta po nezinia kiek laiko, vadinasi galejo laisvai likti nepatvirtinta, taip ir toliai nuostabieji!
Ex02r
5540
YEYY
Anonimas
5541
jooooo
|

