Daktarai - Jei tau pasakė diagnozę, tai ir nesiginčyk

2011.02.07 Jinzo
  • 186
20
bubilius,kybys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
#18 Pats tu epic fail... nesuvoki, kaip tokie nurauti komentatoriai užknisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5255    
#6 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5337    
#6 tu epic fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
bubilius kybys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#6 Omg xD Nerd control xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
#6 pz... žudikas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
#6 :D fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#6 Bent rašyti išmoktum...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#6 nu nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#6 nu, bet ir išsiliejai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#6 nebutum bl gejus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
6# Lūžau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#6 zudai :D
noob.saibot 5620    
#2 aciprasau as buvau nusimines todel isiliejau ant taves.
noob.saibot 5620    
#2 tavo siknoj demotyvacija gaidy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
senas bairis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
dabar tai jau gera diagnozė.. gera :)
bagyra666 5620    
tai kur cia demotyvacija?
Teenagor 5620    
;D
Grįžti į viršų