#18 Pats tu epic fail... nesuvoki, kaip tokie nurauti komentatoriai užknisa
Daktarai - Jei tau pasakė diagnozę, tai ir nesiginčyk
Anonimas
5151
Anonimas
5255
#6 ;D
Anonimas
5337
#6 tu epic fail
Anonimas
5390
bubilius kybys :D
Anonimas
5617
#6 Omg xD Nerd control xD
Anonimas
5618
#6 pz... žudikas :D
Anonimas
5618
#6 :D fail
Anonimas
5619
#6 :D
Anonimas
5619
#6 Bent rašyti išmoktum...
Anonimas
5620
#6 nu nx :D
Anonimas
5620
#6 nu, bet ir išsiliejai :D
Anonimas
5620
#6 nebutum bl gejus
Anonimas
5620
6# Lūžau :D
Anonimas
5620
#6 zudai :D
noob.saibot
5620
#2 aciprasau as buvau nusimines todel isiliejau ant taves.
noob.saibot
5620
#2 tavo siknoj demotyvacija gaidy
Anonimas
5620
senas bairis :D
Anonimas
5620
dabar tai jau gera diagnozė.. gera :)
bagyra666
5620
tai kur cia demotyvacija?
Teenagor
5620
;D
|

