Dar kartą taip mane pavadinsi... - Sumušiu!!

2011.08.06 3specedpk
  • 30
20
emo, musti







Nuotraukos nėra
Anonimas 4763    
mua <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 4863    
#12 aš kažkaip galvojau, kad čia ne Andy... ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5109    
Kas iš to , kad geidžiamas, pažiūrėk kaip jis atrod, kaip gaidys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
#12 Jei būtų žiauriai įžymus, tai žinočiau. Viskas aišku, tai tik dar vienas poseris, kurių dabar muzikos industrijoj prisiveisę kaip siauraakių Kinijoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
Wow. Koks gražutis ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5369    
Mmm juoda ... Mmm
NandP 5436    
#3 čia belytis padaras toks emo stilius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
#12 cry me a river bitch
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
tas jusu wadinas "lochelis" ira ziauriai izimus ir geidziamas panu daininkas Andy Six,eh toks jausmas kad lietuwai wis kwailyn ir kwailyn,uzaukit zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5437    
He's so smexy, it makes me sick.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
lochelis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Tikri vyrai emo bachuru niekada nevadins vyrais, tada tikros moterys niekada keksiu nevadins moterimis :)
Fandy 5438    
cia labiau tiktu zodis ,,apsiverksiu " :D
159753 5438    
#3 bachūras, dainininkas ;D
XciclonX 5438    
#5 Tikrai tu nukirstum, laido riteri.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
Toki nevykeli is vieno smugio nukirsciau, sukustu bl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
ji tuoj kazkas sumus, o jam tai patiks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
cia bicas ar lenta?
captain obvious i need yu
povilasq 5438    
gal norejai pasakyt "susimusiu"?
whatnaa 5439    
Man tas „sumušiu“, galvoje skamba taip mergaitiškai..lol.
Grįžti į viršų