#12 Pizdut pizdutėliai, koks šūdinas oras...
Dar negimė toks žmogus, - Kuriam viskas įtiktų
Anonimas
5007
Anonimas
5214
Gime , Nedas Flandersas vardu :D
Anonimas
5437
#7 tai tu gal chuckas norrisas?
Anonimas
5446
Noriu žiemos :D
Anonimas
5446
#5 ;****************************************
Anonimas
5447
aj man viskas px
Anonimas
5447
Man asmeniškai visiškai pofig ar lyja, ar karšta, ar cunamis, ar uraganas :)
Anonimas
5447
nu man tai ir lietus ir vejas netrukdo...kad tik nebutu +30 arba -30...
zilwis777
5447
:)*
fff
5447
#3 deja,gimė :((
zilwis777
5447
Ir toks žmogus kuriam tiktų mano demos...:[ :D
Anonimas
5447
as man vasara kiek karsta bet pakenciama - kuo didesnis tuo geriau
fff
5447
-25
|

