#12 Pizdut pizdutėliai, koks šūdinas oras...
Dar negimė toks žmogus, - Kuriam viskas įtiktų
Anonimas
5008
Anonimas
5215
Gime , Nedas Flandersas vardu :D
Anonimas
5438
#7 tai tu gal chuckas norrisas?
Anonimas
5447
Noriu žiemos :D
Anonimas
5447
#5 ;****************************************
Anonimas
5448
aj man viskas px
Anonimas
5448
Man asmeniškai visiškai pofig ar lyja, ar karšta, ar cunamis, ar uraganas :)
Anonimas
5448
nu man tai ir lietus ir vejas netrukdo...kad tik nebutu +30 arba -30...
zilwis777
5448
:)*
fff
5448
#3 deja,gimė :((
zilwis777
5448
Ir toks žmogus kuriam tiktų mano demos...:[ :D
Anonimas
5448
as man vasara kiek karsta bet pakenciama - kuo didesnis tuo geriau
fff
5448
-25
|

