Crap, I won't get answer today :(
Dar negreitai...
bambukinis
5350
bambukinis
5350
ZVP, I NEED TO KNOW :D
Anonimas
5350
O as pagal studentu mainus sedziu ten, kur visus metus diena 30+ buna :P
bambukinis
5350
!!!ZVP!!! :D
bambukinis
5350
Ai, baisu prašyt :D. Gal galėtum, kaip čia pasakius... Ne nu jopapa...- pažiūrėt mano paskutines 5 demo (jas kūriau iš širdies t.y. aėdėjau iki sugalvojau) ir pasakyt, kiekvienai bent po vieną pastabą - aš kaupiu patarimus ir stengiuos juos susidėt į makaulę :)
zvp
5350
Labas, kuo galiu padėti? ;)
bambukinis
5350
ZVP, labas
Anonimas
5350
kaip gaila praejusiu atostogu
Anonimas
5350
o man px as ir dabar su draugais smagiai leidziu laika nereikia man tos vasaros
zvp
5350
#4 O Tu tai labai jau dajo*nutas tokius komentarus rašyt?
Anonimas
5350
Suka nidajobnuta, tokias nesamones kuria
Spameris
5350
Ačiū gaidy, paguodei.
Anonimas
5350
pirma sulauksiu ziemos ,kaledu, nu tada tik vasaraa galvoj bus
Anonimas
5350
Nostalgija...
|

