#7 Čia ne iš lol.lt, žmonės dar nemoka panaikinti logotipo. O jeigu ir taip, tai lol.lt patys sukūrė šitą pic, nenukopijavo? :) Lygiai taip pat, kaip ir cha.lt kuria savo anekdotus, pic., žaidimus ir pan? :)
Dar viena priežastis - Kodėl gera būti moterimi
Punceka
5433
Anonimas
5433
Vien delto, kad nesioti tik marskinius? Bullshit! Vyru buti yra geriau, nes moteys savo gyvenima labiau apsunkina visokiais beprasmiais dalykais.
Anonimas
5433
viskas ko reikia devotyvacijai tai tik nukopijoti paveiksleli is lol.lt ir betka parasyti po juo
Anonimas
5433
#5 tik su colgate max white :D
Anonimas
5433
#4 graži šypsena
ramyntamynta
5433
ishtykro
gitaristas
5433
tikjuokai.blogspot.com/2006/10/kodl-gera-bti-vyru.html skaičiuosit?
Miaauuu
5433
užskaitau ;D
murkea
5434
:D
|

