Dar viena priežastis - Kodėl gera būti moterimi

2011.08.13 Vanilei
  • 172
9
Dar viena priežastis







Punceka 5433    
#7 Čia ne iš lol.lt, žmonės dar nemoka panaikinti logotipo. O jeigu ir taip, tai lol.lt patys sukūrė šitą pic, nenukopijavo? :) Lygiai taip pat, kaip ir cha.lt kuria savo anekdotus, pic., žaidimus ir pan? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Vien delto, kad nesioti tik marskinius? Bullshit! Vyru buti yra geriau, nes moteys savo gyvenima labiau apsunkina visokiais beprasmiais dalykais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
viskas ko reikia devotyvacijai tai tik nukopijoti paveiksleli is lol.lt ir betka parasyti po juo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
#5 tik su colgate max white :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
#4 graži šypsena
ramyntamynta 5433    
ishtykro
Miaauuu 5433    
užskaitau ;D
murkea 5434    
:D
Grįžti į viršų