Man tai juokingiausia , kad kačių heiteriai sako DAR VIENA priežastis kodėl šunys geresni už kates ir visada nurodo vieną ir tą pačią priežastį :D jei dar viena tai jau turėtų būti kitokia nei prieš tai buvusi :))
Dar viena priežastis, - kodėl šuo yra geriau už katiną.
Anonimas
4884
Anonimas
4885
tikra tiesa,gera demotyvaija
Anonimas
4887
aha, tik šeimininkas pririštas prie šuns, kaip šuo prie budos. Niekur nedingsi ir nepalinksi. Kelionės nusikelia!
Anonimas
4890
Šuo niekada neišduos savo tikrojo šeimininko.
Ignassin
4890
Kas čia bosas: www.demotyvacijos.lt/as-seimininkas.-1538931.html
Anonimas
4891
Mano katinas, man grįžus atlekia kai vėjas :)
Anonimas
4891
Kam ko reikia. Vieni nori turėt energingą gyvūną, su kuriuo galėtų pažaist augins šunį. Kas nori tingaus padaro kurį pamatys tik kartą per dieną kai ateis paėst ir dar kartą per dieną kai išleis į lauką augins katiną.
Anonimas
4891
taip suo geriausias kates sudas
Anonimas
4891
P.S ir sunys yra geri gyvunai todel nemanau kad gerai yra isskyrti kuris gyvunas geresnis o kuris ne
Anonimas
4891
blt nepyskit pro kates ateina pasitykt!!! mano kate visalaik ateina pasitykt manes o jei dar kokia 23 val griztu namo tai dar miukia ir murke kaip manes pasiilgo.todel nebepyskit proto dx blt!!!!!!
Anonimas
4891
qwe dzin man kad tau taip , as kalbu apie tai kai taip bus is tikruju arba bent jau 51 procentas zmoniu tam pritars.
Anonimas
4891
nu jo palyginima gera dave....
Anonimas
4891
#15 tai aisq cepakai
Anonimas
4891
Ginčytis šiuo klausimu absurdiška - tai tas pats, lyg ginčytis, kas yra skaniau: vėdarai ar cepelinai.
Anonimas
4891
#13 Krapstyk centus ir eik pirkti medalio, nes man, kates > sunys.
Anonimas
4892
katinai> sunys - kai taip bus nupirksiu medali. Šunys > katinai turi būti b*et
Anonimas
4892
katinai>sunys
Ignassin
4892
#9 Jėėė :)
Anonimas
4892
šunys>katinai
Anonimas
4892
pas katinus nera specifinio kvapo, plauku irgi nera drasko draskykle, dziaugiasi kai grizti namo, ryta dziaugiasi kad atsikelei, jei nezaidi su juo eis pamiegot ir nesimaisys, o suo tai durnas daiktas kaip ir suns nuotrauka sitoj demo
Anonimas
4892
#7 nu realiai tai pas katinus nera specifinio kvapo , o ne pas sunis, nu bet vistiek sunis geresni
Anonimas
4892
#6 siaip realiai tai suo tikrai geriau uz kate. Nuo sunu nera specifinio kvapo, nera plauku ant drabuziu nieko nedrasko, dziaugiasi, kai grizti namo ir t.t.
Anonimas
4892
#5 vargsas veikelis :D
Anonimas
4892
#4 nes taip ir yra. fak ju
Anonimas
4892
ir vel tie suknisti "sunys geriau uz kate"...
Anonimas
4892
#2 Ne! :D
Anonimas
4892
#1 ir vėl žolytės užvartojai? :D
Anonimas
4892
O, dramblys geriau ir už šunį ir už katę!
|

