Man tai juokingiausia , kad kačių heiteriai sako DAR VIENA priežastis kodėl šunys geresni už kates ir visada nurodo vieną ir tą pačią priežastį :D jei dar viena tai jau turėtų būti kitokia nei prieš tai buvusi :))
Dar viena priežastis, - kodėl šuo yra geriau už katiną.
Anonimas
4887
Anonimas
4888
tikra tiesa,gera demotyvaija
Anonimas
4890
aha, tik šeimininkas pririštas prie šuns, kaip šuo prie budos. Niekur nedingsi ir nepalinksi. Kelionės nusikelia!
Anonimas
4893
Šuo niekada neišduos savo tikrojo šeimininko.
Ignassin
4893
Kas čia bosas: www.demotyvacijos.lt/as-seimininkas.-1538931.html
Anonimas
4894
Mano katinas, man grįžus atlekia kai vėjas :)
Anonimas
4894
Kam ko reikia. Vieni nori turėt energingą gyvūną, su kuriuo galėtų pažaist augins šunį. Kas nori tingaus padaro kurį pamatys tik kartą per dieną kai ateis paėst ir dar kartą per dieną kai išleis į lauką augins katiną.
Anonimas
4894
taip suo geriausias kates sudas
Anonimas
4894
P.S ir sunys yra geri gyvunai todel nemanau kad gerai yra isskyrti kuris gyvunas geresnis o kuris ne
Anonimas
4894
blt nepyskit pro kates ateina pasitykt!!! mano kate visalaik ateina pasitykt manes o jei dar kokia 23 val griztu namo tai dar miukia ir murke kaip manes pasiilgo.todel nebepyskit proto dx blt!!!!!!
Anonimas
4894
qwe dzin man kad tau taip , as kalbu apie tai kai taip bus is tikruju arba bent jau 51 procentas zmoniu tam pritars.
Anonimas
4894
nu jo palyginima gera dave....
Anonimas
4894
#15 tai aisq cepakai
Anonimas
4894
Ginčytis šiuo klausimu absurdiška - tai tas pats, lyg ginčytis, kas yra skaniau: vėdarai ar cepelinai.
Anonimas
4894
#13 Krapstyk centus ir eik pirkti medalio, nes man, kates > sunys.
Anonimas
4894
katinai> sunys - kai taip bus nupirksiu medali. Šunys > katinai turi būti b*et
Anonimas
4894
katinai>sunys
Ignassin
4894
#9 Jėėė :)
Anonimas
4894
šunys>katinai
Anonimas
4894
pas katinus nera specifinio kvapo, plauku irgi nera drasko draskykle, dziaugiasi kai grizti namo, ryta dziaugiasi kad atsikelei, jei nezaidi su juo eis pamiegot ir nesimaisys, o suo tai durnas daiktas kaip ir suns nuotrauka sitoj demo
Anonimas
4895
#7 nu realiai tai pas katinus nera specifinio kvapo , o ne pas sunis, nu bet vistiek sunis geresni
Anonimas
4895
#6 siaip realiai tai suo tikrai geriau uz kate. Nuo sunu nera specifinio kvapo, nera plauku ant drabuziu nieko nedrasko, dziaugiasi, kai grizti namo ir t.t.
Anonimas
4895
#5 vargsas veikelis :D
Anonimas
4895
#4 nes taip ir yra. fak ju
Anonimas
4895
ir vel tie suknisti "sunys geriau uz kate"...
Anonimas
4895
#2 Ne! :D
Anonimas
4895
#1 ir vėl žolytės užvartojai? :D
Anonimas
4895
O, dramblys geriau ir už šunį ir už katę!
|

