xD ot prajuokino
Darbas vertas milijono - Nes tik Lietuvoje norint gauti tokį darbą reikia gyvenimo aprašymo
Anonimas
5767
Anonimas
5781
Geisha chujeisha--> Luztu:D
Anonimas
5845
#10 papiso mane 5 kartus, nemaciau kas, bet seip rekomenduoju pabandyt kitiems. nu pzdc :D
Anonimas
5853
#10 pabegt buvo sunku,bet rekomenduoju kitiems. :D
Anonimas
5856
as vaziavau per sita kompanija, siaip gera tik piso mane 5 metus ir net nemaciau kas, nes akis uzriso ir rankas suriso. Bet siaip patiko, susipazinau su kita kultura, pakeliavau, tik pabegt buvo sunku. Aciu jums, ir rekomenduoju kietiems.
Anonimas
5897
Darbas vertas milijono - 10 000
Anonimas
5937
Tai nereikia parsidavinet :D Gaila panu, kurios PACIOS to nori? Protinga mergina net neskaitytu :D :D
andriusg
5938
tokius galetu gaudyti ir bausti, si demotyvacija juokinga, bet kai naudojasi merginu kvailumu sitaip , tai darosi nebejuokinga
Anonimas
5939
Credal- Komentarą paskaityk :D
Credal
5939
Net lietuviškai nesugeba rašyti... kaip dar galima tokiom nesamonėm tikėti? Na, bet kaip matau, atsiranda tokių... :)
Anonimas
5939
:D cia fail :D cia jau visai debiliu iesko :D jei net saliu nuo miestu neskiria, tai nu i nx :D
Anonimas
5939
darbas vertas milijono ir parasyta 10'000 salia :D
svajus
5939
Gera firmele jauciu... Tokius modelius isveza be pasu ir dokumentu i uzsienio bordelius ir parduoda...
Anonimas
5939
Milanas, Tokio, LA, Paryžius bei Londonas, tai šalys :D
|

