O jeigu ten vyru tulikas?
Darbas... - koks jis bebūtų, kiekvienas turi savo privalumų.
Anonimas
5188
Anonimas
5216
Svarbu kad ne vyrų būtų
Anonimas
5640
vagys
Vai2kas
5642
oo taip.:D
Anonimas
5642
geriau niekur neisiu
Anonimas
5644
Gales zet kaip smaukos koksnors zilabarzdis
Taranas
5644
Autorius, jobanas, gi tokios kameros būna vyru tulikuose, piderasas iš toli :)
Anonimas
5644
žiauru. ;D
Spameris
5644
Kai pamatysi, šiksi plytom... ir jis matys kaip tai darai.
nilton
5644
:D zostkai
Anonimas
5644
Pazeidzia zmogaus teises
Vyncas
5644
: DDDD
|

